WA3-220D12A3
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
WA3-220D12A3
JLCPCB Part #
C398817
Package
Plugin
Description
120V~380V 125mA 2 220uF 3W 78% 85VAC~265VAC AC-DC Over Temperature Protection ±12V 插件 AC-DC Power Modules ROHS