BZT52-C15-R1-00001
Extended
- Manufacturer
- PANJIT International
- MFR.Part #
- BZT52-C15-R1-00001
- JLCPCB Part #
- C398770
- Package
- SOD-123
- Description
- 100nA@11V 15V 410mW SOD-123 Zener Diodes ROHS