XE161FL20F66VAAKXUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
XE161FL20F66VAAKXUMA1
JLCPCB Part #
C3232569
Package
VQFN-48
Description
-40℃~+125℃ 12KB 12bit 16 Bit 160KB 33 3V~5.5V 66MHz Built-in FLASH Others VQFN-48 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS