ECR1HGK100MFA050011
Extended
- Manufacturer
- Nantong Jianghai Capacitor
- MFR.Part #
- ECR1HGK100MFA050011
- JLCPCB Part #
- C397096
- Package
- Plugin,D5xL11.5mm
- Description
- 1000hrs@105℃ 10uF 11.5mm 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS