PCSV48-101M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCSV48-101M-RC
JLCPCB Part #
C3220793
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5Ω 100uH 380mA 460mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS