MAX4314ESD-T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX4314ESD-T
JLCPCB Part #
C3210485
Package
SOIC-14
Description
1 127MHz 430V/us 6.9mA SOIC-14 Video Amplifiers