BFR380FH6327XTSA1
MFR.Part #
BFR380FH6327XTSA1
JLCPCB Part #
C3199302
Package
TSFP-3
Description
-55℃~+150℃ 1 NPN 14GHz 160 2V 30nA 380mW 80mA 9V NPN TSFP-3 Bipolar (BJT) ROHS