NJU7261U30-TE1
Extended
Manufacturer
Nisshinbo Micro Devices Inc.
MFR.Part #
NJU7261U30-TE1
JLCPCB Part #
C3193288
Package
SOT-89-5
Description
-25℃~+75℃@(TA) 1 1V~5V 250mA 30kHz 3V Boost Boost Built-in Fixed No SOT-89-5 DC-DC Converters