MPQ2451GT-33-AEC1-P
Extended
Manufacturer
Monolithic Power Systems
MFR.Part #
MPQ2451GT-33-AEC1-P
JLCPCB Part #
C3193136
Package
SOT-23-6L
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 2.2MHz 3.3V 3.3V~36V 600mA Buck Buck Built-in Fixed No SOT-23-6L DC-DC Converters ROHS