VHF100505HQR10JT
MFR.Part #
VHF100505HQR10JT
JLCPCB Part #
C395078
Description
100nH 150mA 2.5Ω 700MHz 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS