VHF100505HQ39NJT
MFR.Part #
VHF100505HQ39NJT
JLCPCB Part #
C395063
Description
1.2GHz 120mΩ 39nH 800mA 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS