VHF100505HQ20NJT
MFR.Part #
VHF100505HQ20NJT
JLCPCB Part #
C395058
Description
20nH 2GHz 350mA 600mΩ 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS