CMH160808B1R0MT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CMH160808B1R0MT
JLCPCB Part #
C394948
Package
0603
Description
1uH 200mΩ 900mA AEC-Q200 ±20% 0603 Power Inductors ROHS