67C401-15N
MFR.Part #
67C401-15N
JLCPCB Part #
C3191423
Package
PDIP-20
Description
0℃~+70℃ 15MHz 4.5V~5.5V 45mA 64x4 Asynchronous No Unidirectional 输出使能 PDIP-20 FIFOs Memory ROHS