67C4033-15NL
MFR.Part #
67C4033-15NL
JLCPCB Part #
C3191421
Package
PDIP-20
Description
0℃~+70℃ 15MHz 4.5V~5.5V 45mA 64x5 Asynchronous No Unidirectional 输出使能 PDIP-20 FIFOs Memory ROHS