67C401-10NSHRP
MFR.Part #
67C401-10NSHRP
JLCPCB Part #
C3191412
Package
PDIP-20
Description
0℃~+70℃ 10MHz 35mA 4.5V~5.5V 64x4 Asynchronous No Unidirectional 输出使能 PDIP-20 FIFOs Memory ROHS