67C401-10NL
Extended
Manufacturer
AMD(Advanced Micro Devices)
MFR.Part #
67C401-10NL
JLCPCB Part #
C3188596
Package
PLCC-20(8.97x8.97)
Description
0℃~+70℃ 10MHz 35mA 4.5V~5.5V 64x4 Asynchronous No Unidirectional 输出使能 PLCC-20(8.97x8.97) FIFOs Memory ROHS