67C401-15NL
MFR.Part #
67C401-15NL
JLCPCB Part #
C3188594
Package
PLCC-20(8.97x8.97)
Description
0℃~+70℃ 15MHz 4.5V~5.5V 45mA 64x4 Asynchronous No Unidirectional 输出使能 PLCC-20(8.97x8.97) FIFOs Memory ROHS