FHW1812IF151JST
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
FHW1812IF151JST
JLCPCB Part #
C394135
Package
1812
Description
10@796kHz 150uH 200mA 3.7Ω 3MHz ±5% 1812 Inductors (SMD) ROHS