FHW1008IF560JST
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
FHW1008IF560JST
JLCPCB Part #
C394074
Package
1008
Description
10@2.52MHz 55mA 56uH 6.5MHz 6Ω ±5% 1008 Inductors (SMD) ROHS