FHW0805UF8R2JST
MFR.Part #
FHW0805UF8R2JST
JLCPCB Part #
C393994
Description
10@7.96MHz 180mA 3Ω 50MHz 8.2uH ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS