FHW0603UF1R2JST
MFR.Part #
FHW0603UF1R2JST
JLCPCB Part #
C393979
Description
1.2uH 1.7Ω 12@7.9MHz 320mA 380MHz ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS