1TS016B-1200-0450-CT
MFR.Part #
1TS016B-1200-0450-CT
JLCPCB Part #
C390651
Package
SMD,3x2.6mm
Description
-40℃~+90℃ 0.45mm 1.2N 12V 2.6mm 300,000 Cycles 3mm 50mA Black IP68 No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,3x2.6mm Tactile Switches ROHS