FTKB1207-100MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FTKB1207-100MT
JLCPCB Part #
C3040413
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10uH 21mΩ 5.4A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS