FXL1360-4R7-M
MFR.Part #
FXL1360-4R7-M
JLCPCB Part #
C526021
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
20A 24A 4.7uH 9mΩ Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS