VT477M025GA5RR0NB1VP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
VT477M025GA5RR0NB1VP0
JLCPCB Part #
C3039781
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000hrs@105℃ 10mm 25V 470uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS