SMDJ85CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
SMDJ85CA
JLCPCB Part #
C3036233
Package
SMCG
Description
-55℃~+150℃ 104V 137V 1uA 21.9A@10/1000us 3kW@10/1000us 85V TVS SMCG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS