SMDJ26CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
SMDJ26CA
JLCPCB Part #
C3036230
Package
SMCG
Description
1uA 26V 31.9V 3kW@10/1000us 42.1V 71.26A Bidirectional TVS SMCG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS