SVZ1HM220E06E00RAXXX
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
SVZ1HM220E06E00RAXXX
JLCPCB Part #
C3032926
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 22uF 50V 6.3mm 6mm ±20% SMD,D6.3xL6mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS