VHF100505HQ1N3BT
MFR.Part #
VHF100505HQ1N3BT
JLCPCB Part #
C3032796
Description
1.3nH 10GHz 1A 70mΩ 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS