VHF100505HQ27NHT
MFR.Part #
VHF100505HQ27NHT
JLCPCB Part #
C3032782
Description
1.6GHz 27nH 300mA 700mΩ 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS