VHF100505HQ3N9BT
MFR.Part #
VHF100505HQ3N9BT
JLCPCB Part #
C3032776
Description
160mΩ 3.9nH 4GHz 700mA 8@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS