CBW100505U070T
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CBW100505U070T
JLCPCB Part #
C3032631
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1.8A 40mΩ 7Ω@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS