BZX584C22
Extended
- Manufacturer
- Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
- MFR.Part #
- BZX584C22
- JLCPCB Part #
- C3031851
- Package
- SOD-523
- Description
- -55℃~+150℃ 1 Independent 150mW 20.8V~23.3V 22V 250Ω 55Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS