SDUR60Q60W
MFR.Part #
SDUR60Q60W
JLCPCB Part #
C3029143
Package
TO-247AC-2
Description
-55℃~+175℃ 2.4V@60A 25uA 400A 44ns 600V 60A TO-247AC-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS