SMAFJ85CA
MFR.Part #
SMAFJ85CA
JLCPCB Part #
C382929
Description
-55℃~+175℃ 104V 137V 1uA 2.9A@10/1000us 390pF 400W@10/1000us 85V TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS