SMAFJ70CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMAFJ70CA
JLCPCB Part #
C382921
Description
-55℃~+175℃ 113V 1uA 3.5A@10/1000us 390pF 400W@10/1000us 70V 86V TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS