SMAFJ120CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMAFJ120CA
JLCPCB Part #
C382882
Description
-55℃~+175℃ 120V 147V 193V 1uA 2.1A@10/1000us 390pF 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS