SMAFJ100CA
Extended
- Manufacturer
- Shandong Jingdao Microelectronics
- MFR.Part #
- SMAFJ100CA
- JLCPCB Part #
- C382874
- Package
- SMAF
- Description
- -55℃~+175℃ 100V 123V 162V 1uA 2.5A@10/1000us 390pF 400W@10/1000us TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS