GMB10F-12
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
GMB10F-12
JLCPCB Part #
C382799
Package
MBF
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1V@1.2A 1.2A 1kV 40A 5uA@1kV Single-Phase Rectifier MBF Bridge Rectifiers ROHS