MBR10100DY
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MBR10100DY
JLCPCB Part #
C3027204
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100V 10A 150A 50uA@100V 850mV@10A TO-252 Schottky Diodes ROHS