VHF060303H27NJT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
VHF060303H27NJT
JLCPCB Part #
C381661
Package
0201
Description
1.35Ω 1.8GHz 120mA 27nH 4@100MHz Multilayer inductor、High-frequency inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS