BZT52C15W
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
BZT52C15W
JLCPCB Part #
C3019317
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@10.5V 13.8V~15.6V 15V 30Ω 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS