BZT52C18W
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
BZT52C18W
JLCPCB Part #
C3019313
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@12.6V 16.8V~19.1V 18V 225Ω 45Ω 500mW SOD-123W Zener Diodes ROHS