BZT52C9V1W
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
BZT52C9V1W
JLCPCB Part #
C3019290
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 500mW 500nA@6V 8.5V~9.6V 9.1V SOD-123W Zener Diodes ROHS