MM3Z4V7W
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM3Z4V7W
JLCPCB Part #
C3019200
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 130Ω 2uA@1V 300mW 4.4V~5V 4.7V SOD-323W Zener Diodes ROHS