SMAJ18CA
Extended
Manufacturer
WPMtek(Wei Pan Microelectronics)
MFR.Part #
SMAJ18CA
JLCPCB Part #
C3009900
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1 13.7A@10/1000us 18V 1uA 22.1V 29.2V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS