EKYA250ETD102MJ20S
MFR.Part #
EKYA250ETD102MJ20S
JLCPCB Part #
C3008478
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4A@100kHz 1000uF 10mm 20mm 25V 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS