PESD24VS1UA
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
PESD24VS1UA
JLCPCB Part #
C3008366
Package
SOD-323
Description
160W@8/20us 1uA 23pF 24V 27V 3A@8/20us 70V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS