TLS400V180M22*35 V
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
TLS400V180M22*35 V
JLCPCB Part #
C3002470
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.02A@120Hz 10mm 180uF 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 400V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS